Hakkımızda

Fatih Akaslan, 2009-2017 yılları arasında uluslararası bir havayolu firmasında, reklam mecralarının üretim, satış ve pazarlamasından sorumlu Reklam Koordinatörü olarak çalıştı. 2018 yılında Kozmacha Reklam Ajansını kurdu. Yine 2018 yılında, Best Job In Turkey ( Türkiye'nin en iyi işi ) projesini gerçekleştirdi. 

“Kendi işimi yapmaya karar verdim. Ve bu internet üzerinde olmalıydı. Farkettimki Türkiye’de Sahne Sanatlarındaki yeni yeteneklerin ( Aktörlerin, müzisyenlerin, modellerin vb. ) keşfedilmesini sağlayacak ve ayrıca bu sektörde çalışanların kendilerine ait portföylerini sergileyebilecekleri bir alan yok. Bu sektördeki kısıtlı çevremde küçük araştırma yaptım, aslında bu konuyla ilgili hiçte kısıtlı bir çevrem olmadığını herkesin konuyla ucundan, içinden ilgilendiğini farkedince, birkaç görüşme sonucunda yapıyı kurmaya başladım."

Sonrasında uzun yıllardır internet sektöründe güzel işlere imza atmış, Özhan ve Turan’la ( Crealive ) bir araya geldik. Ve kolları sıvadık.”

SeninSahnen, Sahne Sanatları sektöründe var olan veya var olmak isteyen, gösteri dünyasında, tiyatroda, sinemada, dizilerde, moda sahnelerinde, podyumlarda, kamera önünde veya arkasında olan veya olmak isteyen, ancak kendi yeteneklerini gösteremeyenler için yada var olan çalışmalarını direk hedef kitleye sunabilecekleri bir alana ihtiyaç duyan ve bu yetenekleri arayan cast ajansları, cast direktörleri, yapım firmaları, reklam ajansları vb. masanın karşı tarafını bir araya getirmeyi amaçlayan bir yapı.

Şimdilik Türkiye’nin, en büyük yetenek topluluğunu bir araya getiriyoruz ve sizide yanımızda görmeyi çok isteriz.

SeninSahnen Nasıl Çalışır?

Sektör Uzmanları SeninSahnen’de projeleri için ücretsiz olarak proje duyurusu yayınlayabilir, başvuruları yönetebilir, online olan üyelerimizle iletişime geçebilir ve ayrıca Yetenek Havuzu’muzdaki profilleri inceleyebilirler.

Yeteneklerimiz, ücretsiz bir profil oluşturarak sektör çarkı içerisinde kendine bir yer edinir, fotoğraflarını, videolarını, ses dosyalarını yükleyebilir, tecrübelerinden bahsedebilirler.

Aylık olarak küçük bir ücret karşılığında full üyeliğe geçen üyelerimiz,

-profillerini geliştirebilir

-daha fazla fotoğraf yükleyebilir

-daha fazla video yükleyebilir

-daha fazla ses dosyası yükleyebilir

-showreel yükleyebilirler.

-projelere sınırsız başvuru yapabilirler

-yetenek rehberi sıralamasında öne çıkarlar

Whoops, looks like something went wrong.