Kullanım şartları

Kullanım Koşulları

Şart ve koşulların kabul edilmesi

Aşağıda, sitemize ve hizmetlerimize erişebilmeniz için sunduğumuz şartlar bulunmaktadır. SeninSahnen.com sitesi, hizmetleri ve markası SeninSahnen.com’a aittir. SeninSahnen.com web sitesini kullanarak, SeninSahnen.com’a üye olup olmamanıza bakılmaksızın, bu Kullanım Koşullarına uyacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Üye olmak ve SeninSahnen.com hizmetini ("Hizmet") kullanmak istiyorsanız, lütfen Kullanım Koşullarını okuyun. Bu Sözleşmedeki veya SeninSahnen.com Gizlilik Politikası'ndaki herhangi bir içeriğe itiraz ederseniz, Web Sitesini veya Hizmetlerimizi kullanmayın.

Şartlar ve koşullardaki değişiklikler

Bu şartlar ve koşullar zaman zaman bizim tarafımızdan değiştirilebilir. Değişiklikler, güncellenmiş şartlar ve koşulların bu web sitesinde yayınlanması üzerine derhal yürürlüğe girer. En son kayıt ve koşulları bildiğinizden emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Siteyi kullanmaya devam etmek, şartları ve koşulları değiştirilmiş olarak kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu şart ve koşullar ( zaman zaman değiştirilir ), burada belirtildiği şekilde, aramızdaki anlaşmanın tamamını oluşturacaktır.

Kendi takibiniz için bu şart ve koşulların bir kopyasını bulundurmanızı öneririz.

Hizmetimiz

SeninSahnen.com, televizyon endüstrisi şirketleri, reklam ajansları, cast ajansları, cast direktörleri, menajerler, yapımcılar, yönetmenler ve sahne sanatları ve eğlence endüstrisinde faaliyet gösteren diğer firmalar ve kişilerin, kendi portföylerini sergilemelerine ve projelerini duyurmalarına olanak tanıyan bir web sitesi olarak çalışır.

Modeller, aktörler, dansçılar, fotoğrafçılar, müzisyenler ve eğlence endüstrisinde çalışan veya çalışmak isteyen yetenek sahipleri, yine kendi portföylerini sergilemek ve eğlence endüstrisinde ve sahne sanatlarında yer alan firma ve kişiler ile iletişim sağlamalarına olanak tanıyan bir web sitesi olarak çalışır.

Firmalar ve kişiler proje duyurusu yapabilir ve modeller, aktörler, dansçılar, fotoğrafçılar, müzisyenler ve eğlence endüstrisinde bu çağrılara ulaşmak isteyen yetenek sahipleri, bu tür proje duyurularına başvurmayı seçebilir; bu noktada SeninSahnen.com, başvuranın ayrıntılarını firmalar, kişiler veya başka uygulamalar ile paylaşır.

Web sitesi üyeliğine abone olanlar, kişisel bilgilerini ve fotoğraflarını, videolarını, profillerinde sundukları tüm diğer içerikleri kamuya açmayı kabul ederler.

Profilinizi herkese açık hale getirerek, SeninSahnen.com’u ziyaret eden herhangi bir internet kullanıcısının kişisel bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı, videolarınızı, profilinizde sunduğunuz tüm diğer içeriklerin bulunduğu  profil sayfanızı, görüntüleyebileceğini kabul etmiş olursunuz. Profilinizi herkese açık hale getirmek, profilinizi Google gibi arama motorlarından erişilebilir hale getirecektir.

SeninSahnen.com içerikten sorumlu değildir ve proje duyurularının doğruluğuyla ilgili hiçbir garanti vermez. Üyeler, bu sitede duyurulan projelerden herhangi birine başvurup başvurmamaya karar verirken daima kendi yargılarını kullanmalıdır. Hizmetimizi yalnızca yeteneklerin ve firmaların kendi portföylerini sergilemeleri amacıyla sağlamaktayız. Bu sitede yer alan herhangi bir Proje Duyurusu sahibinin, herhangi bir duyuru listelemesinin sorumluluğu bizde değildir, bu listelemelerden sorumlu tutulmayacağız.

SeninSahnen.com içeriğin sorumluluğunu üstlenmez ve Üyelerin kişisel bilgilerinin doğruluğundan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Firmalar, üyelerle temas kurarken kendi yargılarını kullanmalıdır. Hiçbir Üye'nin faaliyetleri için hiçbir koşulda yükümlü değiliz.

SeninSahnen.com’da Projenizle ilgili bir duyuru yapmak veya seninsahnen.com’da yetenek olarak üyelik gerçekleştirmek, SeninSahnen.com’un yürüttüğü pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinde adınızın, Profil sayfanızın, içeriğinde kullandığınız portföyünüzün, web sitenizin, e-postanızın, logonuzun ve proje duyurunuzun kullanılmasına izin verilmesi olarak kabul edilir.

Yukarıda açıklanan SeninSahnen.com hizmetleri, Yetenek arayışında olanlara, eğlence sektöründe çalışmak isteyen yetenekler hakkında, bilgi sunmak ve eğlence sektöründe çalışmak isteyen yeteneklere, Yetenek arayışında olanlar hakkında bilgi sunmakla sınırlıdır.

Ücretli ve ücretsiz iş

Duyurunuz ücretli veya ücretsiz bir proje için olsun, proje duyurunuzun, duyurunun yapıldığı ülkedeki asgari ücret ile ilgili yasalar da dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydı ile yürürlüğe giren herhangi bir ilgili yasayı ihlal etmediğini garanti edersiniz. Duyuru amacınız olan kişilere yönelik tüm yasal yükümlülükleri yerine getirmenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

SeninSahnen.com, duyurunuzun SeninSahnen.com’a gönderilmesi sonrasında, duyurunun yapıldığı ülkedeki asgari ücret ile ilgili yasalar da dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydı ile yürürlüğe giren herhangi bir ilgili yasayı ihlal ettiğini farketmesi üzerine, bu duyuruyu sisteminden kaldırma hakkını saklı tutar.

Tazminat

Hizmetlerimizi kullanmaya başlamanızla birlikte, sizinle bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek, her hangi bir işlem sonucunda uğrayacağımız zararı ( yasal maliyetler ve masraflar dahil olmak üzere)  tazmin etmeyi kabul ediyor olursunuz.

İhlal

Bu hüküm ve koşulları veya diğer politikalarımızın bir bölümünü ihlal ederseniz, SeninSahnen.com profilinizin site içerisindeki faaliyetlerini sınırlandırabilir, profilinizi ve proje duyurularınızı sistemden kaldırabilir, size bir uyarı e-postası gönderebilir,  üyeliğinizi askıya alabilir veya feshedebilir.

Üyelik kısıtlamaları

Hizmetlerimizi şu durumlarda kullanamazsınız:

Şiddet içeren veya cinsellikle ilgili bir suçtan dolayı hüküm giymişseniz.

Hizmetlerimizi kullanması daha önce yasaklanmış biriyle iletişim halinde olursanız

Hizmetlerimizle rekabet eden bir şirketin çalışmalarında doğrudan veya dolaylı bulunursanız.

SeninSahnen.com açıklama yapmaksızın herhangi bir üyelik isteğini reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Reşit olmayanlar için sorumluluk

Bu site 18 yaşın üstündeki kişiler için hazırlanmıştır ve SeninSahnen.com 18 yaşın altındaki herhangi bir kişiyi kaydetmeyi reddedebilir. SeninSahnen.com sitesinin bazı bölümlerinin reşit olmayanlar için uygun olmayan materyal içerdiğini kabul ediyorsunuz. SeninSahnen.com’un tercihine göre, 18 yaş altındaki bir profili kaydetmenizi (küçüklerin yasal koruyucusu olarak) kabul edebiliriz. Sınırsız süreli olarak, 13 yaşın altındaki tüm profiller için (Yasal koruyucusu olarak siz kayıt ediyor olsanız bile ) üyelik paketlerindeki içeriklerin bir kısmını veya tamamını haber vermeden kaldırma, değiştirme veya kayıt edilen profilin tamamen kaldırılması gibi değişikliklerin yapılması hakkı seninsahnen.com’undur.

18 yaşın altındaki biri için bir kayıt yaptırırsanız, bu şartlara uymak ve 18 yaşın altındaki kişinin uymasını sağlamanız gerekir. Bu koşulların 18 yaş altındaki kişi tarafından ihmal edilmesi, Ebeveyn olarak sizin tarafınızdan ihlal edilmiş sayılır. 18 yaş altındaki kişinin SeninSahnen.com'a veya SeninSahnen.com üzerinde sunulan tüm bilgilere erişiminin tarafınızdan tamamen denetlendiğinden emin olmanız gerekir. Sizin tarafınızdan kaydedilen 18 yaş altındaki bir kişinin yetişkin veya uygunsuz nitelikteki görüntüleri yüklemesine izin vermiyor olmanız gerekir. SeninSahnen.com zaman zaman, reşit olmayanların profilleri için geçerli olan diğer politikalar veya koşulları size bildirebilir. Bu politikalara veya koşullara uymanız gerekir.

Ücretlendirme

Seçilen Ödeme Metodunu kullanarak ödeme yapmayı kabul etmektesiniz. SeninSahnen.com ödemeyi kabul etmiş olsa bile, hataları düzeltme hakkını saklı tutar.

Hizmete yönelik üyelik planlarının çoğu, bir kerelik ücretin olduğu bir başlangıç ​​döneminden, ardından sizin tarafınızdan kabul edildiği şekilde tekrar eden dönem masraflarından oluşur. Bu kullanım koşullarını onaylayarak, üyeliğinizin başlangıcında ödeme yapıldığını ve sonrasında üyelik bitiş tarihinde tekrarlanan bir ödeme özelliğine sahip olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz ve iptal etmeden önce tüm tekrarlayan masrafların sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz. SeninSahnen.com’u kullanarak, Ödeme Yöntemi bilgilerinizin SeninSahnen.com tarafından depolanacağını kabul edersiniz; böylece Hizmet'i almaya devam edebilirsiniz.

Faturalandırma Hesabınız için geçerli, eksiksiz ve doğru bilgileri vermelisiniz. Faturalandırma Hesabınızı güncel, eksiksiz ve doğru tutmak için ( fatura adresiniz, kredi kartı numaranız veya kredi kartı son kullanma tarihindeki bir değişiklik gibi) hemen tüm bilgileri güncellemelisiniz.

Üyeliğinizin sonlanması ve tekrar eden ödemelerinizin artık ödeme yönteminizden alınmaması için [email protected] adresine bu yöndeki talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Siz böyle bir talep iletmediğiniz müddetçe SeninSahnen.com tekrar eden periyotlarda ödeme alma hakkına sahiptir.

SeninSahnen Pro

SeninSahnen Pro, en üst düzey üyelik katmanıdır. Sitede yetenek olarak kayıtlı profilleri, SeninSahnen Pro Üyeliği standartlarını ve kriterlerini karşılayan SeninSahnen üyelerinin Full (ücretli) üyeleri tarafından kullanılabilir.

SeninSahnen Pro Üyeliği için ek bir ücret yoktur ve SeninSahnen Pro statüsünü istediğimiz takdirde atama veya kaldırma hakkımızı saklı tutarız.

Fiyat Değişikliği

İstediğimiz zaman Full ( ücretli ) üyelik ücretini artırma veya yeni fiyatlar belirleme hakkımızı saklı tutarız.

Geri Ödemeler

SeninSahnen.com Full Üyeliğinizi iptal etme hakkına sahipsiniz.  İptal etmek için [email protected] adresine bu yöndeki talebinizi iletmeniz ve Full üyeliğinizin iptal edildiği e-posta bildirimini almış olmanız gerekir. SeninSahnen.com yasal sorumlulukları haricinde geri ödeme yapmama hakkını saklı tutar.

Fikri mülkiyet

SeninSahnen.com web sitesi ve SeninSahnen tarafından oluşturulan ve barındırılan ilişkili tüm mikro siteler ve web sitesinde yer alan tüm içerikler ( projeler, veriler, metinler, grafikler, fotoğraflar, logolar, videolar ve görünüm ve beğeniler dahil) ve bu sitelerde yer alan tüm fikri mülkiyet hakları Telif hakkı dahil olmak üzere), SeninSahnen'e aittir. Sitenin herhangi bir bölümünü başka bir kişinin kopyalamamasını, değiştirmesini, uyarlamamasını, türev çalışmalarını oluşturmamasını, iletmesini, dağıtmamasını, herhangi bir siteye yüklemesine, bağlantı kurmasına, yararlanmasına veya üzerinde herhangi bir şekilde işlem yapmasına izin vermemelisiniz.

SeninSahnen.com'un açık yazılı izni olmadan herhangi bir nedenle SeninSahnen.com'un adını, ticari markalarını ve logolarını herhangi bir kimsenin kullanmasına veya çoğaltmasına izin vermiyoruz.

Siteye Erişim

SeninSahnen.com tarafından oluşturulmuş ve barındırılan sitemize ve ilişkili mikro sitelere erişim zaman zaman kesintiye uğrayabilir, kısıtlanabilir veya gecikebilir. Bu şartlardaki zararlardan veya maliyetlerden sorumlu olmayacağız.

Yasaklar

SeninSahnen.com, sisteme yüklemiş olduğunuz herhangi bir materyali kaldırma hakkını saklı tutar.

Bu sözleşmeden doğan ihtilaflarda İstanbul mahkemeleri yetkilidir.

Yanlış Bilgi

Bize verilen tüm bilgiler eksiksiz ve doğru bilgiler olmalıdır. Bilgileriniz değişirse, güncellenmiş bilgileri bize sunmak sizin sorumluluğunuz altındadır. Sizden gelen yanlış veya eksik bilgi sonucunda meydana gelen herhangi bir kayıp, hasar veya sonuçlardan sorumlu tutulmayacağız.

Şifre ve Oturum Açma Güvenliği

On-line servisimizin şifrenizle birlikte kullanılması ve şifrenizin yetkisiz kullanıma karşı korunmasından siz sorumlusunuz.

Dış Bağlantılar

Hizmet, üyelerin diğer Web sitelerine veya kaynaklara bağlantılar sağlayabilir olmasına imkan tanır. SeninSahnen.com'un bu tür siteler ve kaynaklar üzerinde herhangi bir kontrolü bulunmadığı için, SeninSahnen.com'un bu harici sitelerin içeriklerinden veya dış bağlantılar sonucu oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulmadığını kabul etmiş oluyorsunuz.

Üyelerin iletişimi

Profilinizi sisteme yüklediğinizde, SeninSahnen.com'un kişisel bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı yayınlayacağını ve diğer üyelerin sizinle iletişime geçmesine izin vereceğini kabul edersiniz. Ayrıca, önemsiz posta, spam, saldırgan, taciz edici mesajlar göndermek için ya da doğrudan doğruya proje duyurusunu yapanlarla, proje içeriği ile ilgili iletişime geçmek dışında herhangi bir amaçla iletişim sistemini kullanmayacağınızı kabul edersiniz. SeninSahnen.com, kullanım koşullarının ihlal edildiği konusunda tek hakim olacaktır. Bu koşulların ihlali, üyeliğinizin sona erdirilmesine ve profilinizin kalıcı olarak yasaklanmasına neden olabilir. Kullanım koşullarını ihlal ettiyseniz geri ödeme yapılmayacaktır.

İçeriğiniz ve bilgilerinizi paylaşma

Sitede tarafınızca sunulan herhangi bir bilgi SeninSahnen tarafından okunabilir, pazarlama amacıyla sınırsız olarak kullanılabilir. Materyaliniz google'da ve diğer arama motorlarında görünebilir. SeninSahnen.com, bilginizi (kısmen veya tamamen) dünya çapında çoğaltabilir, değiştirebilir, uyarlayabilir, yayınlayabilir, tercüme edebilir, türev çalışmalar oluşturabilir, dağıtabilir, gerçekleştirebilir ve görüntüleyebilir ve / veya herhangi bir biçimde, ortamda veya teknolojide diğer çalışmalarına dahil edebilir.  Ayrıca, profilinizdeki içeriğin yasal haklarından feragat edildiğini garanti edersiniz.

Whoops, looks like something went wrong.